Półkowe regały magazynowe półkowe

Regały półkowe są doskonałym rozwiązaniem do ergonomicznego przechowywania jak największej ilości towarów niespaletyzowanych. Dzięki regałom AB RACK możecie Państwo zaopatrzyć swój sklep, magazyn, bibliotekę, archiwum czy hurtownię w funkcjonalne regały półkowe wykonane w całości z wysokiej jakości stali ocynkowanej hutniczo. Jako konstrukcje wytrzymałe, a przede wszystkim niezwykle stabilne, nadają się do przechowywania ciężkich produktów, zapewniając wysoki komfort oraz bezpieczeństwo składowania towaru.

Regały półkowe AB RACK dostępne są w najróżniejszych rozmiarach i mogą być łatwo dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że posiadają trwałe pokrycie cynkowe, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

Spraw, by w Twojej firmie panował ład i porządek; zainwestuj w te konstrukcje!

Wybierz projekt dla swojej firmy! Ergonomiczne rozwiązania!

Zadzwoń: 58 / 6-209-209 lub 602-510-138 !

Regały mogą być dostosowane do potrzeb wielu różnych branż. Proponujemy konstrukcje w kilku standardowych wymiarach.

Standardowe wymiary:

  • Wysokość: 2.100mm, 2.500mm, 2.600mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
  • Głębokość: 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
  • Długość półki: 1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo - 900mm)

Wygoda modułowej konstrukcji

Największym atutem naszych regałów jest ich łatwość w montażu, a także możliwość szybkiej zmiany ustawienia. Można je w bardzo prosty sposób dopasować do rozmiarów pomieszczenia, łączyć szeregowo, rozbudowując o dodatkowe sekcje, a także ekspresowo demontując.

Dla kogo?

Nasze regały półkowe znajdą zastosowanie w szeregu firmach z rozmaitych branż. Można je używać zarówno w małych magazynach, przy sklepach, jako sposób na zachowanie porządku i szybki dostęp do wybranych produktów, jak i w wielkich halach magazynowych. Również właściciele warsztatów cenią sobie tego typu konstrukcje przede wszystkim ze względu na ich stabilność oraz wytrzymałość, którą zachowują bez zmian, mimo upływu lat.

Sprawdź nasze regały i przekonaj się, jak bardzo przydadzą się w Twojej firmie!